Dzisiaj jest: 20.08.2018 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Gol Ireneusza Jelenia
26.11.07 19:59

Ireneusz Jeleń strzelił gola dla Auxerre w niedzielnym meczu 15. kolejki Ligue 1 z Le Mans. Jego zespół wygrał 3:0 i wydostał się ze strefy spadkowej.

Były reprezentant Polski trafił do bramki w 87. minucie meczu. W pięknym stylu przelobował bramkarza rywali. Chwilę później po strzale głową Jelenia piłka trafiła w poprzeczkę bramki Le Mans.

Był to czwarty gol Jelenia w tym sezonie. Przed miesiącem w spotkaniu z Lorient zdobył trzy bramki w 20 minut. Tym razem Polak grał przez 90 minut, od początku w ataku.