Dzisiaj jest: 06.08.2020 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Jay Jay Okocha wzmocni Hull City
04.09.07 23:38

Nigeryjczyk Jay Jay Okocha wzmocni drugoligowy angielski klub piłkarski Hull City (rok założenia 1865). Z czterema punktami z czterech meczów Hull City plasuje się na osiemnastym miejscu w tabeli. 34-letni Okocha grał po rozwiązaniu kontraktu z Quatar SC w Boltonie dla którego strzelił w 145 meczach 18 bramek.


Okocha w reprezentacji rozegrał 70 spotkań i walnie przyczynił się do zdobycia przez Nigerię złotego medalu olimpijskiego w Atlancie w 1996 roku.


"Jay Jay jest niezwykle kreatywnym zawodnikiem, a my potrzebujemy właśnie takiego pomocnika" - powiedział menedżer Phil Brown.


Czołowy zawodnik Hull City Caleb Folan, który podpisał rekordowy, milionowy kontrakt z Hull City doznał w poniedziałek w meczu z Blackpool kontuzji. Po zderzeniu głową z Kasparsem Gorkssem przewieziony został do szpitala.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org