Dzisiaj jest: 16.02.2019 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Kaźmierczak w FC Porto ?
01.06.07 16:45

Kolejny reprezentant Polski może trafić do mocnego klubu! Przemysławem Kaźmierczakiem zainteresowane jest FC Porto. Trenerem mistrzów Portugalii jest Jesualdo Ferreira‚ który prowadził Boavistę‚ gdy trafił tam Kaźmierczak.


A nasz piłkarz dodatkowo olśnił go‚ gdy w ostatnich derbach Boavista pokonała jego zespół 2:1. Porto potrzebuje kogoś na środek pomocy‚ po tym jak brazylijski pomocnik Andersen podpisał kontrakt z Manchesterem United.


Kaźmierczak jest jedynie wypożyczony do Boavisty z Pogoni‚ która zresztą nie otrzymała dotąd za to pieniędzy. Boavista zobowiązała się wykupi go za 900 tys. euro‚ ale wczoraj na swojej stronie internetowej oświadczyła‚ że rezygnuje z tej opcji. Polakiem interesuje się też Anderlecht Bruksela.


W Boaviscie zostanie zapewne za to Rafał Grzelak. Portugalski klub we wspomnianym komunikacie oświadczył‚ że wykupi go z Pogoni i podpisze z piłkarzem trzyletni kontrakt.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org