Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Kalu Uche rozchwytywany
18.06.09 22:20

Kariera Kalu Uche nabiera tempa. Byłego piłkarza Wisły Kraków chcą Tottenham i Fulham. Almeria może jednak sprzedać Uche tylko za duże pieniądze.


Kalu Uche był jednym z kluczowych graczy Wisły Kraków. Dobrą postawą w polskiej lidze i europejskich pucharach zwrócił na siebie uwagę zachodnich klubów. Najpierw było wypożyczenie do Bordeaux, a potem transfer do Almerii nadały jego karierze rozpędu.


Uche ma za sobą niezwykle udany sezon w barwach Almerii. Znalazł się więc na celowniku angielskich klubów. Kalu Uche zainteresowane są Tottenham i Fulham oraz kilka klubów z Hiszpanii. - Kalu Uche jest kluczową postacią naszego zespołu i zrobimy wszystko, by go zatrzymać - mówi Alberto Benito, dyrektor sportowy Almerii.


Mały klub z Andaluzji może mieć jednak problem z zatrzymaniem swojego piłkarza. - Duża oferta może nas skłonić do zmiany zdania, ale na tą chwilę Uche zostaje z nami - mówi Benito.


Autor: Łysy
Źródło: IndependentDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org