Dzisiaj jest: 27.02.2021 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Lucarelli rozchwytywany
11.07.07 19:40

Pozyskaniem wicekróla strzelców Serie A, 31-letniego Cristiano Lucarellego zainteresowanych jest kilka klubów z Europy Wschodniej. Dotychczasowy pracodawca włoskiego piłkarza, prezydent Livorno Aldo Spinelli uważa jednak, że napastnik zostanie w tym klubie.


Ukraińskie media poinformowały, że Lucarelli wraz z żoną przyjechał do Doniecka. Wspólnie mają m.in. obejrzeć miasto i zdecydować, czy reprezentant Włoch będzie grał w Szachtarze (w kadrze klubu jest Mariusz Lewandowski).


Tymczasem Spinelli przekonuje: - Jestem na sto procent przekonany, że Lucarelli zostanie w Livorno. Nasz klub nie zamierza się z nim rozstawać.


W ostatnim sezonie Serie A Lucarelli strzelił 20 bramek. Sześć trafień więcej zanotował Francesco Totti z Romy. Zainteresowane transferem napastnika Livorno były m.in. Spartak Moskwa, Zenit Sankt Petersburg i Rubin Kazań.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org