Dzisiaj jest: 16.02.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Mila na celowniku Valerengii
06.02.07 18:58

Pomocnik reprezentacji Polski i Austrii Wiedeń, Sebastian Mila znalazł się na celowniku norweskigo klub pierwszej ligi - Valerenga Oslo - podała norweska gazeta sportowa Tips.

Międzynarodowe okno transferowe zostało zamknięte 31 stycznia, lecz norweskie kluby mogą ściągać piłkarzy z zagranicy aż do 31 marca i Valerenga rozesłała do wielu klubów europejskich zapytanie o lewonożnego skrzydłowego.


"Takim właśnie jest reprezentant Polski Sebastian Mila, który gra w Austrii Wiedeń i wszystko wskazuje na to, że to właśnie on jest rozwiązaniem dla Valerengi" - pisze Tips.


Dyrektor sportowy Valerengi Jan-Erik Aalbu nie chciał skomentować tej wiadomości. "Potwierdził jednak, że dobrze zna polskiego piłkarza" - podał Tips.


"Nie mogę na razie ujawniać kogo byśmy chcieli mieć w naszym składzie, ponieważ podanie nazwisk może wpłynąć na cenę. Szukamy intensywnie 2-4 piłkarzy w zależności na ilu pozwoli nam nasz budżet" - powiedział Aalbu.


Tips, wydawany od 60 lat, jest jedyną norweską gazetą sportową. Wiadomość o zainteresowaniu Valerengi Milą jest cytowana przez większość norweskich gazet, jak również przez norweską agencję prasową NTB.


Valerenga zakończyła ubiegłoroczny sezon rozgrywek o tytuł mistrza Norwegii na trzecim miejscu.


Autor: Łysy
Źródło: PAPDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org