Dzisiaj jest: 16.04.2024 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Olympique Marsylia - Legia Warszawa 0:2 !!!
11.07.06 20:21
W pierwszym meczu sparingowym rozgranym podczas zgrupowania we Francji, Legia Warszawa wygrała z piątą drużyną poprzedniego sezonu ligi francuskiej, Olympique Marsylia 2:0. Bramkę na 1:0 w 50 minucie spotkania zdobył Piotr Włodarczyk. Na 2:0 po podaniu Eltona gola w 86 minucie spotkania zdobył Aleksandar Vuković. Legia grała bardzo dobrze, o niebo lepiej niż w poprzednich meczach sparingowych. Szwankowała jeszcze obrona i wykończenie akcji ofensywnych ale wydaje się, że legioniści powoli łapią wiatr w żagle.