Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Pavel Nedved gotowy do powrotu
10.12.07 21:30

Piłkarz Juventusu Turyn, Czech Pavel Nedved jest gotowy wrócić do reprezentacji kraju, aby zagrać w mistrzostwach Europy w 2008 roku na boiskach Szwajcarii i Austrii - ujawnił obrońca Juventusu, Nicola Legrottaglie.


Nedved już dwukrotnie informował o zakończeniu gry w reprezentacji kraju. Po raz pierwszy rozstał się z zespołem narodowym po piłkarskich mistrzostwach Europy w 2004 roku.


Do zespołu wrócił przed finałami piłkarskich mistrzostw świata w 2006 roku w Niemczech, w których Czesi odpadli w pierwszej rundzie po porażkach z Ghaną i Włochami.


Po mistrzostwach świata Nedved po raz drugi zrezygnował z gry w reprezentacji Czech, motywując swoją decyzję koniecznością większego zaangażowania się w grę w klubie.


35-letni Nedved rozegrał w reprezentacji Czech 91 spotkań, w których strzelił 18 bramek. W finałach piłkarskich mistrzostw Europy w grupie A rywalami Czech będą Szwajcaria, Portugalia i Turcja.


Czechy, Irlandia Północna, Słowacja, Słowenia i San Marino będą rywalami reprezentacji Polski w eliminacji piłkarskich mistrzostw świata 2010 roku.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org