Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

Felietony
Ramon Calderon gana las presenciales !

    Wczoraj o godzinie 23:00 czasu polskiego dowiedzieliśmy się, że nowym, 25 prezydentem Realu Madryt został Ramon Calderon. Jak dobrze wiadomo, do Madrytu zawitają nowe twarze. Do zakładania białej koszulki przymierzani są między innymi Kaka, Cristiano Ronaldo oraz Cesc Fabregas.


    Wiadomym jest też, że nowym zawodnikom muszą ustąpić ci aktualnie wystepujący. Zidane po mundialu kończy karierę. Roberto Soldado wyraził chęć opuszczenia Królewskich w celu znalezienia drużyny, w której będzie mógł godnie rywalizować o miejsce w pierwszym składzie. Chęć kupna Soldado wyraziło już kilka klubów Primera Liga, między innymi...Atletico Madryt. Soldado nie zostanie na pewno kartą przetargową za Torresa, gdyż 'El Nino' zapowiedział, że nigdy nie zagra dla Realu.


    Calderon obiecywał Fabregasa. Nic z tego nie wyjdzie po dzisiejszych wypowiedziach pomocnika Arsenalu. Stwierdził on, że jest zadowolony z rozwoju swojej kariery, a wśród Kanonierów czuje się znakomicie.


    Cristiano Ronaldo jeszcze niedawno stwierdził, że chciałby kiedyś założyć białą koszulkę, jednakże jego agent oraz kierownictwo z Old Trafford zaprzecza jakimkolwiek doniesieniom na temat rozmów o sprzedaży Portugaczyka.


    Kolejny gracz łączony z przeprowadzką do Madrytu to FrancescoTavano. Strzelił on dla Empoli w poprzednim sezonie 18 goli, jednak opcja tego zakupu wydaje się najmniej prawdopodobna.


    Wspomina się także o Wayne Rooney'u. Warty odnotowania jest fakt, że wobec konfliktu na linii C.Ronalo-Rooney jeden z tych piłkarz może odejść z klubu. Fala krytyki spadła na Portugalczyka po tym jak ten wymusił na arbitrze pokazanie czerwonej kartki koledze z zespołu. Całe środowisko piłkarskie w Anglii obróciło się przeciw niemu.


„Kiedy Rooney nadepnął na Ricardo Carvalho, on nie miał tego na celu. Arbiter dmuchnął w gwizdek i zastanawiał się co ma zrobić. Wtedy podbiegł Ronaldo i powiedział, że sędzia ma pokazać czerwoną kartkę. Tak Ronaldo zawsze się zachowuje, próbuje wpłynąć na decyzję arbitra – to mnie denerwuje, kiedy piłkarze tak postępują” – przyznał Martin Jol, szkoleniowiec Tottenhamu.


Manager Arsenalu Londyn – Arsene Wenger także poparł Martina Jola, mówiąc dla francuskiej telewizji, że Cristiano Ronaldo po tym incydencie nie powinien wracać do Manchesteru United.


    Swoje niezadowlenie wyraził kapitan Liverpoolu, Steven Gerrard.


„Jeżeli to byłby mój kolega z drużyny, czułbym do niego ogromne obrzydzenie, ponieważ to nie było potrzebne. Widziałem jak Ronaldo podbiegł i domagał się kartki i uważam, że tym sposobem złamał wszelkie zasady.”


Czyżby te słowa miały oznaczać zakupienie przez Real Cristiano Ronaldo? A może będziemy świadkami jakiegoś spektakularnego transferu? Wybory prezydenckie w Madrycie się jeszcze nie skończyły !


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org