Dzisiaj jest: 07.06.2020 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Wycofano zarzuty wobec Peszki
10.04.12 13:06

W ostatnich dniach gorącym tematem niemieckich jak i polskich mediów stała się niekomfortowa sytuacja w jakiej znalazł się Sławomir Peszko. Jak informuje Orange Sport zarzuty postawione piłkarzowi FC Koeln są wycofywane.


Peszko został zatrzymany przez policję w nocy z soboty na niedzielę za to, że zachowywał się zbyt agresywnie wobec taksówkarza.


-"Badanie alkomatem wykazało, że Sławomir Peszko miał we krwi 1,5 promila alkoholu"- podały niemieckie media. Wersja zawodnika znacznie się różniła. Twierdzi, że wynik wyniósł zaledwie 0,4 promila.


-"Po pierwszym badaniu policjanci nie chcieli mi podać wyniku. Po drugim, kiedy bardzo się tego domagałem, powiedzieli, że mam 0,4 promila alkoholu we krwi"- stwierdził Peszko na łamach niemieckiej prasy.


Jak podaje stacja Orange Sport, teraz zarówno taksówkarz, jak i policjanci z komisariatu w Kolonii wycofują się ze swoich zarzutów wobec Peszki.


Autor: Łysy
Źródło: Orange SportDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org